Stona lampa SK4009 BL
1.200,00 RSD
Dostupno samo u salonu
| Jačina | Max. 40W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Tip grla | 1xE14 |
| Boja | Plava |
| Materijal | Keramika |
| Dimenzije | š: 170mm, v: 280mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Šifra proizvoda:
SK4009 BL
Kategorije: Dečija rasveta, Dekorativna rasveta
Oznake: dečija dekorativna rasveta, dečija rasveta, dečije stone lampe, dekorativna rasveta
Opis
Dečija stona lampa Forma SK4009 BL u obliku sove (plava) unosi veselu atmosferu u deěiju sobu.Ima jedno grlo (E14) a izrađena je od keramike(baza) dok je abažur od plastike (plave boje).Zbog svojih dimenzija od 170x280mm će se uklopiti u svaku dečiju sobu. Funkcionalna i dekorativna,osvetljava prostor i podstice mastu mališana.
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Stona lampa SK4009 BL |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | SK4009 BL |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






