Stona lampa FK7016-1T
12.500,00 RSD
| Jačina | Max. 40W |
|---|---|
| Tip grla | 1xE27 |
| Napon | 220-240V |
| Boja | Providna |
| Materijal | Metal + Staklo |
| Dimenzije | š: 240mm, v: 420mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
FK7016-1T
Kategorije: Dekorativna rasveta, Stone lampe
Oznake: dekorativna rasveta, Dekorativne podne i stone lampe, dekorativne stone lampe, stona lampa dekorativna
Opis
Stona lampa Forma FK7016-1T sa jednim grlom (E27), predstavlja savršen spoj elegancije i funkcionalnosti. Kombinacija metala(providno) i stakla (providno) donosi toplinu i sofisticiranost u svaki prostor, nudeći savremeni izgled sa klasičnim dodirima. Ova lampa se lako uklapa u različite stilove enterijera.Zbog svojih dimenzija od 240x420mm idealna je za radne stolove, noćne ormariće ili kao dekorativni element u dnevnom boravku
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Stona lampa FK7016-1T |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | FK7016-1T |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






