-38%
Spot lampa FG101-2 BK
900,00 RSD
| Jačina | Max. 50W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Tip grla | 2xGU10 |
| Boja | Crna |
| Materijal | Metal |
| Dimenzije | š: 255mm, v: 155mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
FG101-2 BK
Kategorije: Dekorativna rasveta, Poslednji komadi, Spotovi
Oznake: dekorativna rasveta, dekorativna spot lampa
Opis
Spot lampa Forma FG101-2 BK sa dva grla (GU10) doprinosi modernom izgledu vaših prostorija.Izrađena je od metala u crnoj boji.Dizajn je modernog karaktera, sa elegantnim detaljima koji upotpunjuju njen luksuzni izgled.Zahvaljujući elegantnom horizontalnom obliku, bojama, originalnom i modernom dizajnu, može se uklopiti uz većinu enterijera.Zbog svojih dimenzija od 255x155mm ova lampa je idealna za trpezarije, dnevne sobe, spavaće sobe.
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Spot lampa FG101-2 BK |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | FG101-2 BK |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta








