-25%
Spot lampa FE407-4 BK+SG
4.950,00 RSD
| Jačina | Max. 40W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Tip grla | 4xE14 |
| Boja | Crna+Zlatna |
| Materijal | Metal + Staklo |
| Dimenzije | d: 170mm, š: 800mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
FE407-4 BK+SG
Kategorije: Dekorativna rasveta, Spotovi
Oznake: dekorativna rasveta, dekorativna spot lampa, spotovi jesenja akcija 2025
Opis
Spot lampa Forma FE407-4 BK+SG sa četiri grla (E14) doprinosi modernom izgledu vaših prostorija.Izrađena je od metala crne boje a abažuri od stakla sa elementima boje zlata.Dizajn je modernog karaktera, sa elegantnim detaljima koji upotpunjuju njen luksuzni izgled.Zahvaljujući elegantnom horizontalnom obliku, bojama, originalnom i modernom dizajnu, može se uklopiti uz većinu enterijera.Zbog svojih dimenzija od 170x800mm ova lampa je idealna za trpezarije, dnevne sobe, spavaće sobe.
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Spot lampa FE407-4 BK+SG |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | FE407-4 BK+SG |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






