Spoljna LED lampa sa senzorom S4342P BK
4.250,00 RSD
| Jačina | 15W |
|---|---|
| Izvor svetla | Integrisani LED |
| Boja svetla | 4000K |
| Osetljivost (lux) | ≤10 LUX |
| Osetljivost (ugao) | 110° |
| Osetljivost (razdaljina) | 1-6m |
| Vreme rada | 40 sec (+/- 10 sec) |
| Visina montaže | max. 3.5m |
| Radna temperatura | -20° /45° C |
| Napon | 220-240V |
| Boja | Crna |
| Materijal | Metal + Plastika |
| Dimenzije | d: 190mm, š: 100mm, v: 170mm |
| Stepen zaštite | IP54 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
S4342P BK
Kategorije: LED Spoljna rasveta, LED Zidne lampe
Oznake: led spoljna lampa, specijalna ponuda spoljna rasveta, spoljna led rasveta, spoljna rasveta
Opis
Spoljna LED lampa sa senzorom Forma S4342P BK sa snagom od 15W sa integrisanim LED izvorom i temperaturom svetla od 4000K pružiće vam snažno i neutralno spoljno osvetljenje.Napravljena je od metala (crne boje) i plastike.Ugrađeni senzor omogućava automatsko uključivanje reflektora kada se detektuje kretanje.Ima IP54 zaštitu što je čini idealnim rešenjem za osvetljavanje spoljnog prostora.Zbog svojih dimenzija od 190x100x170mm ova lampa je diskretna i lako se integriše u bilo koji spoljni ambijent.
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Spoljna LED lampa sa senzorom S4342P BK |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | S4342P BK |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






