-11%
Spoljna LED lampa S4358 BK
2.500,00 RSD
| Jačina | 12W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Izvor svetla | Integrisani LED |
| Boja svetla | 4000K |
| Boja | Crna |
| Materijal | Metal + Plastika |
| Dimenzije | d: 45mm, š: 120mm, v: 200mm |
| Stepen zaštite | IP54 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
S4358 BK
Kategorije: LED Spoljna rasveta, LED Zidne lampe, Poslednji komadi
Oznake: dekorativna led rasveta, led dekorativne lampe, led rasveta
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Spoljna LED lampa S4358 BK |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | S4358 BK |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






