Spoljna LED lampa S4357 BK
2.800,00 RSD
| Jačina | 12W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Boja svetla | 4000K |
| Boja | Crna |
| Materijal | Metal + Plastika |
| Dimenzije | d: 45mm, Ø 200mm |
| Stepen zaštite | IP54 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
S4357 BK
Kategorije: LED Spoljna rasveta, LED Zidne lampe
Oznake: led spoljna lampa, spoljna led rasveta, spoljna rasveta
Opis
Nadgradna spoljna LED lampa Forma S4357 BK sa snagom od 12W sa integrisanim LED izvorom i temperaturom svetla od 4000K pružiće vam snažno i neutralno spoljno osvetljenje.Napravljena je od aluminijuma (crne boje) i plastike.Ima IP54 zaštitu što je čini idealnim rešenjem za osvetljavanje spoljnog prostora.Zbog svojih dimenzija od 45xØ200mm ova lampa je diskretna i lako se integriše u bilo koji spoljni ambijent.
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Spoljna LED lampa S4357 BK |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | S4357 BK |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






