Spoljna LED brodska lampa PS1301M WH
650,00 RSD
| Jačina | 15W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Jačina svetla | 90lm/W |
| Izvor svetla | Integrisani LED |
| Boja svetla | 4000K |
| Boja | Bela |
| Materijal | ABS+PS |
| Dimenzije | d: 101mm, š: 201mm, v: 60mm |
| Stepen zaštite | IP54 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
PS1301M
Kategorije: LED Spoljna rasveta, LED Zidne lampe, Novo u ponudi
Oznake: led rasveta, led spoljna rasveta, spoljna led lampa
Opis
Spoljna LED lampa Forma PS1301M WH bela,jačine od 15W sa integrisanim LED izvorom svetla i bojom svetla od 4000K omogućiće vam dugotrajno osvetljenje.Izrađena u kombinaciji ABS plasike i polikarbonata ova lampa garantuje dugotrajnost i sigurnost u vašem domu.Ima IP54 zaštitu što je čini idealnim rešenjem za osvetljavanje spoljnog prostora.Dimenzije ove plafonjere su 60x101x201mm
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Spoljna LED brodska lampa PS1301M WH |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | PS1301M |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






