-17%
Spoljna lampa S4621
1.900,00 RSD
| Jačina | Max. 35W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Tip grla | 2xGU10 |
| Boja | Mat hrom |
| Materijal | Aluminijum + Staklo |
| Dimenzije | d: 95mm, š: 95mm, v: 165mm |
| Stepen zaštite | IP54 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
S4621
Kategorije: Poslednji komadi, Spoljna rasveta, Zidne lampe
Oznake: spoljna rasveta, zidne lampe
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Spoljna lampa S4621 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | S4621 |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






