RGBW kontrola RF-RGBW2-24A
1.750,00 RSD
| Snaga | 288W |
|---|---|
| Struja | 24A |
| Napon | 12V/24V |
| Dimenzije | d: 185mm, š: 40mm, v: 22mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
RF-RGBW2-24A
Kategorije: LED kontrole, LED rasveta
Oznake: led rasveta, RGB kontrola
Opis
RGBW kontrola Forma RF-RGBW2-24A namenjena je za upravljanje RGBW LED trakama sa naponom od 12V ili 24V. Ovaj kontroler omogućava izbor boje svetla, nezavisnu kontrolu bele boje (W), podešavanje jačine (intenziteta) osvetljenja, kao i korišćenje velikog broja različitih svetlosnih efekata i režima rada.Upravljanje se vrši bežično putem RF (radio-frekventnog) daljinskog upravljača, što omogućava pouzdan rad bez potrebe za direktnom vidljivošću između daljinskog upravljača i kontrolera. Pogodan je za dekorativnu i ambijentalnu rasvetu u stambenim i poslovnim prostorima.
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | RGBW kontrola RF-RGBW2-24A |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | RF-RGBW2-24A |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






