Podna ugradna lampa CECI 90 3L BK
3.500,00 RSD
| Jačina | 3,5W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Tip grla | 1xGU10 |
| Boja | Crna |
| Materijal | Resin |
| Dimenzije | dubina: 127mm, Ø 85mm, Ø 92mm |
| Stepen zaštite | IP67 |
| Proizvođač | Fumagalli |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
CECI 90 3L BK
Kategorije: Fumagalli rasveta, Spoljna rasveta
Oznake: fumagalli rasveta, podna ugradna lampa, spoljna rasveta
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Podna ugradna lampa CECI 90 3L BK |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | CECI 90 3L BK |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | Italija |
Fumagalli rasveta











