-34%
Podna lampa FK9005-3F
8.500,00 RSD
| Jačina | Max. 40W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Tip grla | 3xG9 |
| Boja | Crna + Mat zlato |
| Materijal | Metal + Staklo |
| Dimenzije | š: 980mm, v: 1600mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
FK9005-3F
Kategorije: Dekorativna rasveta, Podne lampe, Poslednji komadi
Oznake: dekorativna podna lampa, dekorativna rasveta, Dekorativne podne i stone lampe
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Podna lampa FK9005-3F |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | FK9005-3F |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






