Podna lampa F7129-3F BK
12.900,00 RSD
| Jačina | Max. 40W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Tip grla | 3xE27 |
| Boja | Crna |
| Materijal | Metal + Tekstil |
| Dimenzije | š: 500mm, v: 1600mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
F7129-3F BK
Kategorije: Dekorativna rasveta, Podne lampe
Oznake: dekorativna podna lampa, Dekorativne podne i stone lampe, podna lampa
Opis
Podna lampa Forma F7129-3F BK u crnoj boji donosi savršenu ravnotežu između elegancije i praktičnosti. Dizajnirana sa tri E27 grla, pruža prijatno i funkcionalno osvetljenje koje se lako prilagođava različitim potrebama prostora. Kombinacija metala(crne boje) i platnenog abažura unosi toplinu i sofisticiran karakter, stvarajući moderan izgled sa suptilnim klasičnim akcentima.Zahvaljujući svom pažljivo osmišljenom dizajnu, ova lampa se bez napora uklapa u različite stilove enterijera – od savremenih do tradicionalnih. Sa dimenzijama 500 x 1600 mm, idealan je izbor kako za radne kutke, tako i kao upečatljiv dekorativni element u dnevnom boravku.
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Podna lampa F7129-3F BK |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | F7129-3F BK |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






