Podna lampa F7127-1F
24.500,00 RSD
| Jačina | Max. 40W |
|---|---|
| Tip grla | 1xE27 |
| Napon | 220-240V |
| Boja | Crna+Zlatna |
| Materijal | Metal + Tekstil |
| Dimenzije | š: 400mm, v: 1600mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
F7127-1F
Kategorije: Dekorativna rasveta, Podne lampe
Oznake: dekorativna rasveta, Dekorativne podne i stone lampe, dekorativne podne lampe, podna lampa dekorativna
Opis
Podna lampa Forma F7128-1T sa jednim grlom (E27), predstavlja savršen spoj elegancije i funkcionalnosti. Kombinacija metala(zlatna boja) i platna(crna boja) donosi toplinu i sofisticiranost u svaki prostor, nudeći savremeni izgled sa klasičnim dodirima. Ova lampa se lako uklapa u različite stilove enterijera.Zbog svojih dimenzija od 400x1600mm idealna je za radne stolove, noćne ormariće ili kao dekorativni element u dnevnom boravku
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Podna lampa F7127-1F |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | F7127-1F |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






