Podna lampa F7110-1F
9.900,00 RSD
| Jačina | Max. 60W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Tip grla | 1xE27 |
| Boja | Hrom |
| Materijal | Metal |
| Dimenzije | š: 355mm, v: 1700mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
F7110-1F
Kategorije: Dekorativna rasveta, Podne lampe
Oznake: dekorativna podna lampa, dekorativna rasveta, Dekorativne podne i stone lampe
Opis
Podna lampa Forma F7110-1F sa jednim grlom (E27), predstavlja savršen spoj elegancije i funkcionalnosti.Izrađena je od metala u boji hroma te svojim izgledom donosi toplinu i sofisticiranost u svaki prostor, nudeći savremeni izgled sa klasičnim dodirima.Zbog svojih dimenzija od 355x1700mm idealna dnevne ili spavaće sobe.
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Podna lampa F7110-1F |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | F7110-1F |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






