-44%
Podna lampa F7063-3F WH
3.500,00 RSD
| Jačina | Max. 60W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Tip grla | 3xE27 |
| Boja | Bela |
| Materijal | Metal |
| Dimenzije | š: 260mm, v: 1600mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
F7063-3F WH
Kategorije: Akcija, Dekorativna rasveta, Podne lampe, Poslednji komadi
Oznake: dekorativna rasveta, Dekorativne podne i stone lampe, dekorativne podne lampe
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Podna lampa F7063-3F WH |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | F7063-3F WH |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






