Podna lampa F7114-2F OR
4.990,00 RSD
| Jačina | 1xE27 / max.60W, 1xE14 / max.40W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Tip grla | 1xE14, 1xE27 |
| Boja | Narandžasta |
| Materijal | Metal + Staklo |
| Dimenzije | š: 280mm, v: 1755mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Nema na zalihama
Šifra proizvoda:
F7114-2F OR
Kategorije: Dekorativna rasveta, Podne lampe
Oznake: dekorativna led rasveta, Dekorativne podne i stone lampe, dekorativne podne lampe, led podne lampe
Opis
Podna lampa Forma F7114-2F OR narandžasta, sa dva različita sijalična grla(E14, E27), predstavlja savršen spoj elegancije i funkcionalnosti.Izrađena je od metala dok je abažur(narandžaste boje) od stakla te svojim izgledom donosi toplinu i sofisticiranost u svaki prostor, nudeći savremeni izgled sa klasičnim dodirima.Zbog svojih dimenzija od 280x1755mm idealna dnevne ili spavaće sobe.
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Podna lampa F7114-2F OR |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | F7114-2F OR |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






