Plafonska lampa F9008-4C CH
8.200,00 RSD
| Jačina | Max. 40W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Tip grla | 4xG9 |
| Boja | Hrom |
| Materijal | Metal + Staklo |
| Dimenzije | š: 300mm, v: 150mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
F9008-4C CH
Kategorije: Dekorativna rasveta, Plafonske lampe
Oznake: dekorativna rasveta, dekorativne plafonske lampe, plafonska dekorativna rasveta
Opis
Plafonska lampa Forma F9008-4C CH dodaće vašem prostoru dugotrajno i elegantno osvetljenje. Opremljena je sa čertiri G9 grla što pruža mogućnost izbora sijalica koje želite. Hrom boja lampe dodaje prestižan izgled, a njene dimenzije od 300x150mmm omogućavaju da se lako uklopi u različite prostore, bilo da se radi o dnevnoj sobi, hodniku ili spavaćoj sobi. Izrađena od metala i stakla, ova lampa je elegantna, garantuje dugotrajan rad i sofisticiran izgled vašeg prostora.
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Plafonska lampa F9008-4C CH |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | F9008-4C CH |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






