Plafonska lampa F9003-9C GD
13.900,00 RSD
| Jačina | Max. 40W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Tip grla | 9xG9 |
| Boja | Zlatna |
| Materijal | Metal + Staklo |
| Dimenzije | v: 190mm, Ø 550mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
F9003-9C GD
Kategorije: Dekorativna rasveta, Plafonske lampe
Oznake: dekorativna rasveta, dekorativne plafonske lampe, plafonska lampa dekorativna
Opis
Plafonska lampa Forma F9003-9C GD dodaće vašem prostoru dugotrajno i elegantno osvetljenje. Opremljena je sa devet G9 grla što pruža mogućnost izbora sijalica koje želite. Zlatna boja lampe dodaje prestižan izgled, a njene dimenzije od 190xØ550mm omogućavaju da se lako uklopi u različite prostore, bilo da se radi o dnevnoj sobi, hodniku ili spavaćoj sobi. Izrađena od metala i stakla, ova lampa je elegantna, garantuje dugotrajan rad i sofisticiran izgled vašeg prostora.
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Plafonska lampa F9003-9C GD |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | F9003-9C GD |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






