Plafonska lampa F7706-4C MIX
7.500,00 RSD
| Jačina | Max. 40W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Tip grla | 4xE27 |
| Boja | Bež + Crna + Bela + Siva |
| Materijal | Tekstil |
| Dimenzije | d: 490mm, š: 350mm, v: 230mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
F7706-4C MIX
Kategorije: Dekorativna rasveta, Plafonske lampe
Oznake: dekorativna plafonska lampa, dekorativne lampe, plafonska lampa
Opis
Plafonska lapma Forma F7706-4C MIX sa četiri grla (E27) kombinuje 4 boje abažura (Bež + Crna + Bela + Siva) koji doprinosi modernom izgledu vaših prostorija.Izrađena je od tekstila.Dizajn lampe je modernog karaktera, sa elegantnim detaljima koji upotpunjuju njen luksuzni izgled.Zahvaljujući elegantnom vertikalnom obliku, bojama, originalnom i modernom dizajnu, može se uklopiti uz većinu enterijera.Zbog svojih dimenzija od 490x350230mm ova lampa je idealna za trpezarije, dnevne sobe, spavaće sobe.
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Plafonska lampa F7706-4C MIX |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | F7706-4C MIX |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






