Plafonska lampa F4014-6C BK+SM
23.500,00 RSD
| Jačina | Max. 40W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Tip grla | 6xE14 |
| Boja | Crna+Dim |
| Materijal | Metal + Staklo |
| Dimenzije | š: 510mm, v: 400mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
F4014-6C BK+SM
Kategorije: Dekorativna rasveta, Plafonske lampe
Oznake: dekorativna rasveta, dekorativne plafonske lampe, F4014
Opis
Plafonska lampa Forma F4014-6C BK+SM dodaće vašem prostoru dugotrajno i elegantno osvetljenje. Opremljena je sa šest E14 grla što pruža mogućnost izbora sijalica koje želite.Njene dimenzije od 400mm omogućavaju da se lako uklopi u različite prostore, bilo da se radi o dnevnoj sobi, hodniku ili spavaćoj sobi. Izrađena od metala(crne boje) i stakla(dim), ova lampa je elegantna, garantuje dugotrajan rad i sofisticiran izgled vašeg prostora.
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Plafonska lampa F4014-6C BK+SM |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | F4014-6C BK+SM |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






