Plafonska lampa F4001-3C GD
6.500,00 RSD
| Napon | 220-240V |
|---|---|
| Jačina | Max. 40W |
| Tip grla | 3xE14 |
| Boja | Zlatna |
| Materijal | Metal + Staklo |
| Dimenzije | v: 290mm, Ø350mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
F4001-3C GD
Kategorije: Dekorativna rasveta, Plafonske lampe
Oznake: dekorativne plafonske lampe, kristalne plafonske lampe, plafonska lampa
Opis
Plafonska lampa Forma F4001-3C GD dodaće vašem prostoru dugotrajno i elegantno osvetljenje. Opremljena je sa tri E14 grla što pruža mogućnost izbora sijalica koje želite. Zlatna boja lampe dodaje prestižan izgled, a njene dimenzije od 350x290mm omogućavaju da se lako uklopi u različite prostore, bilo da se radi o dnevnoj sobi, hodniku ili spavaćoj sobi. Izrađena od metala i stakla, ova lampa je elegantna, garantuje dugotrajan rad i sofisticiran izgled vašeg prostora.
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Plafonska lampa F4001-3C GD |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | F4001-3C GD |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






