Plafonska lampa F1001-3C
7.200,00 RSD
| Jačina | Max. 50W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Tip grla | 3xGU10 |
| Boja | Bela |
| Materijal | Gips |
| Dimenzije | š: 250mm, v: 155mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
F1001-3C
Kategorije: Dekorativna rasveta, Plafonske lampe
Oznake: dekorativna rasveta, dekorativne plafonske lampe, F1001
Opis
Plafonska lampa Forma F1001-3C bele boje, dodaće vašem prostoru dugotrajno i elegantno osvetljenje. Opremljena je sa tri GU10 grla.Njene dimenzije od 250x155mm omogućavaju da se lako uklopi u različite prostore, bilo da se radi o dnevnoj sobi, hodniku ili spavaćoj sobi.Izrađena od gipsa, ova lampa je elegantna, garantuje dugotrajan rad i sofisticiran izgled vašeg prostora.
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Plafonska lampa F1001-3C |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | F1001-3C |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






