Plafonska lampa DF7406-3C
4.200,00 RSD
| Jačina | Max. 40W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Tip grla | 3xE14 |
| Boja | Pink |
| Materijal | Plastika |
| Dimenzije | v: 250mm, Ø 350mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Plafonska lampa Forma DF7406-3C unosi vedrinu i razigranu energiju u svaku dečiju sobu, stvarajući prijatno i maštovito okruženje za igru i odmor. Njena upečatljiva pink boja daje prostoru svežinu i živost, dok zanimljiv dizajn lako privlači pažnju i uklapa se u dečiji ambijent.Ova lampa poseduje tri E14 grla, što omogućava snažno i ravnomerno osvetljenje prostorije. Izrađena je od kvalitetne plastike, što joj daje dobru izdržljivost uz laganu i praktičnu konstrukciju.Sa dimenzijama 250xØ350mm, savršeno se uklapa na svaki plafon bez zauzimanja dodatnog prostora, a istovremeno predstavlja i dekorativni detalj i funkcionalan izvor svetla.Idealna je za stvaranje toplog, sigurnog i inspirativnog ambijenta u dečijoj sobi.
| Naziv proizvoda: | Plafonska lampa DF7406-3C |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | DF7406-3C |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






