Plafonska lampa DF4601-3C
4.950,00 RSD
| Jačina | Max. 40W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Tip grla | 3xE14 |
| Boja | Narandžasta |
| Materijal | MDF |
| Dimenzije | š: 280mm, š: 315mm, v: 32mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
DF4601-3C
Kategorije: Dečija rasveta, Dekorativna rasveta
Oznake: dečija rasveta, dekorativna rasveta, zidna lampa
Opis
Plafonska lampa Forma DF4601-3C sa motivom fudbalske lopte
unosi veselu atmosferu u dečiju sobu. Dolazi u narandžastoj boji i sa tri E14 grla. Izrađena je od medijapana u dimenziji od 315x280x32mm. Funkcionalna i dekorativna, osvetljava prostor i podstiče maštu mališana.
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Plafonska lampa DF4601-3C |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | DF4601-3C |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






