Plafonjera LUCIA EL GX53 WH
1.750,00 RSD
| Jačina | 11W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Tip grla | Gx53 |
| Boja | Bela |
| Materijal | Resin |
| Dimenzije | d: 90mm, Ø 300mm |
| Stepen zaštite | IP55 |
| Proizvođač | Fumagalli |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
LUCIA-EL GX53 WH
Kategorije: Fumagalli rasveta, Plafonjere, Spoljna rasveta
Oznake: fumagalli rasveta, plafonska lampa, spoljna lampa
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Plafonjera LUCIA EL GX53 WH |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | LUCIA-EL GX53 WH |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | Italija |
Fumagalli rasveta






