-30%
LED plafonjera LP-606-48
4.200,00 RSD
| Jačina | 48W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Izvor svetla | Integrisani LED |
| Jačina svetla | 3840lm |
| Boja svetla | 4000K |
| Boja | Bela |
| Materijal | Metal + Plastika |
| Dimenzije | v: 60mm, Ø 530mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
LP-606-48
Kategorije: Akcija, LED dekorativna rasveta, LED plafonjere i plafonske lampe, Poslednji komadi
Oznake: dekorativne led plafonske lampe, led dekorativne lampe
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | LED plafonjera LP-606-48 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | LP-606-48 |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






