Plafonjera F13-105
800,00 RSD
Dostupno samo u salonu
| Jačina | Max. 40W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Tip grla | 2xE27 |
| Materijal | Staklo |
| Dimenzije | Ø 300mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Šifra proizvoda:
F13-105
Kategorije: Dečija rasveta, Dekorativna rasveta, Plafonjere
Oznake: dečija rasveta dekorativna, dekorativna rasveta, dekorativne dečije lampe
Opis
Plafonjera Forma F13-105 sa zanimljivim dekorativnim motivom koji će oplemeniti vaš plafon. Izrađena je od kvalitetnog stakla prečnika Ø300mm, što joj daje moderan izgled i lako uklapanje u različite enterijere. Plafonjera ima dva grla tipa E27, što je čini praktičnim izborom za dnevne sobe, spavaće sobe, hodnike i druge stambene prostore. Idealan je spoj jednostavnog dizajna i funkcionalnosti.
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Plafonjera F13-105 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | F13-105 |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






