LED napajanje 60W 24V S-60-24V-A
1.000,00 RSD
| Snaga | 60W |
|---|---|
| Struja | 2,5A |
| Napon | 24V |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
| Dimenzije | d: 145mm, š: 50mm, v: 20mm |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
S-60-24V-A
Kategorije: LED napajanja, LED trake
Oznake: napajanje 24V, napajanje za LED trake
Opis
LED napajanje Forma S-60-24V-A predstavlja kompaktan i pouzdan izvor napajanja, idealan za rad sa LED trakama i sličnim uređajima. Sa izlaznim naponom od 24V i jačinom od 60W, obezbeđuje stabilno i efikasno napajanje, čak i pri većim opterećenjima.
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | LED napajanje 60W 24V S-60-24V-A |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | S-60-24V-A |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: |
Fumagalli rasveta





