LED napajanje 40W 24V S-40-24V-A
800,00 RSD
| Snaga | 40W |
|---|---|
| Struja | 1,7A |
| Napon | 24V |
| Dimenzije | d: 58mm, š: 85mm, v: 33mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
S-40-24V-A
Kategorije: LED napajanja, LED trake
Oznake: napajanje 24V, napajanje za LED traku
Opis
LED napajanje Forma S-40-24V-A predstavlja kompaktan i pouzdan izvor napajanja, idealan za rad sa LED trakama i sličnim uređajima. Sa izlaznim naponom od 24V i jačinom od 40W, obezbeđuje stabilno i efikasno napajanje, čak i pri većim opterećenjima.
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | LED napajanje 40W 24V S-40-24V-A |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | S-40-24V-A |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: |
Fumagalli rasveta





