Luster ML1420-3 WG
9.500,00 RSD
| Jačina | Max. 40W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Tip grla | 3xE14 |
| Boja | Belo zlatna |
| Materijal | Metal + Staklo |
| Dimenzije | š: 470mm, v1: 500mm, v2: 1140mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
ML1420-3 WG
Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri
Oznake: dekorativna rasveta, dekorativne zidne lampe, ML1420
Opis
Luster Forma ML1420-3 WG ima prepoznatljiv vintage dizajn sa zakrivljenim metalnim elementima u belo zlatnoj boji. Stakleni detalji koji ga krase dodaju mu sofisticiranost i prefinjenost, stvarajući blistav efekat u prostoru. Opremljen je sa tri E14 grla, pružajući prijatno i ujednačeno osvetljenje. Izrađen je od metala i stakla u dimenziji od 1140x500x470mm koje omogućavaju da bude centralni element prostorije, ovaj luster je savršen izbor za enterijere u kojima se kombinuju klasičan i moderan dizajn.
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Luster ML1420-3 WG |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | ML1420-3 WG |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






