Luster ML1415-8 BK
23.500,00 RSD
| Jačina | Max. 40W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Tip grla | 8xE14 |
| Boja | Crna |
| Materijal | Metal + Staklo |
| Dimenzije | š: 750mm, v1: 600mm, v2: 1200mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Nema na zalihama
Šifra proizvoda:
ML1415-8 BK
Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri
Oznake: dekorativna rasveta, dekorativni lusteri, kristalni luster, ML1415
Opis
Luster Forma ML1415-8 BK predstavlja izuzetno elegantan i luksuzan detalj koji će oplemeniti svaki prostor. Izrađen od kvalitetnog metala i stakla, ovaj luster dolazi u crnoj boji, što omogućava lako uklapanje u različite stilove enterijera. Stakleni detalji koji ga krase dodaju mu sofisticiranost i prefinjenost, stvarajući blistav efekat u prostoru. Opremljen je sa osam E14 grla, pružajući prijatno i ujednačeno osvetljenje. Sa dimenzijama 1200x750x600 koje omogućavaju da bude centralni element prostorije, ovaj luster je savršen izbor za enterijere u kojima se kombinuju klasičan i moderan dizajn.
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Luster ML1415-8 BK |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | ML1415-8 BK |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






