Luster kristal ML1403-5 CH
15.500,00 RSD
| Jačina | Max. 40W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Tip grla | 5xE14 |
| Boja | Hrom |
| Materijal | Metal + Staklo |
| Dimenzije | š: 600mm, v1: 650mm, v2: 1050mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
ML1403-5 CH
Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri
Oznake: kristalni dekorativni lusteri, kristalni luster
Opis
Luster Forma ML1403-5 CH predstavlja izuzetno elegantan i luksuzan detalj koji će oplemeniti svaki prostor. Izrađen od kvalitetnog metala i stakla, ovaj luster dolazi u hrom boji, što omogućava lako uklapanje u različite stilove enterijera. Stakleni detalji koji ga krase dodaju mu sofisticiranost i prefinjenost, stvarajući blistav efekat u prostoru. Opremljen je sa pet E14 grla, pružajući prijatno i ujednačeno osvetljenje. Sa dimenzijama 1050x650x600 koje omogućavaju da bude centralni element prostorije, ovaj luster je savršen izbor za enterijere u kojima se kombinuju klasičan i moderan dizajn.
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Luster kristal ML1403-5 CH |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | ML1403-5 CH |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta









