LED zidna lampa FK2025-17Z BK+WH
19.500,00 RSD
| Jačina | 17W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Izvor svetla | Integrisani LED |
| Boja svetla | 3000K |
| Boja | Crna+Bela |
| Materijal | Metal + Staklo |
| Dimenzije | š: 800mm, v: 190mm, Ø 220mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Zidna LED lampa Forma FK2025-17Z BK+WH donosi moderan i elegantan dizajn koji će uneti sofisticiranost u svaki enterijer. Izrađena je od metala u mat crnoj boji, dok su dekorativni elementi u vidu staklenih kugli izrađeni od stakla. Lampa ima integrisani LED izvor svetla snage 17W, sa toplom belom bojom svetla od 3000K, idealnom za stvaranje prijatne i opuštajuće atmosfere. Dimenzije ove lampe su 800x190xØ220mm.Poseban estetski detalj čini dodatak u vidu plastične imitacije biljke, koji unosi dašak prirode i čini ovu lampu još atraktivnijom. Sa svojom kombinacijom minimalizma i dekorativnih elemenata, savršena je za dnevne sobe, trpezarije ili moderno uređene poslovne prostore.
| Naziv proizvoda: | LED zidna lampa FK2025-17Z BK+WH |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | FK2025-17Z BK+WH |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






