LED zidna lampa F2083-10Z WH
1.900,00 RSD
*Mogućnost daljinskog upravljanja.
Daljinski upravljač se kupuje zasebno pod šifrom F2005R
| Jačina | Max. 10W |
|---|---|
| Izvor svetla | Integrisani LED |
| Boja svetla | 3000K-6400K |
| Memorijski drajver | DA |
| Daljinska kontrola | DA |
| Dimabilna na daljinski | DA |
| Napon | 220-240V |
| Boja | Bela |
| Materijal | Metal + Plastika |
| Dimenzije | š: 180mm, v: 225mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
LED zidna lampa Forma F2083-10Z WH koja dolazi u beloj boji, doprinosi modernom izgledu vaših prostorija. Jačina od 10W sa integrisanim LED svetlom omogućiće vam dugotrajno i elegantno osvetljenje.Takođe poseduje daljinski upravljač (koji se kupuje zasebno) za odabir boje svetla u rasponu od 3000K do 6400K kao i dimovaje,sto omogućava da podesite jačinu svetla vašim potrebama. Dodatnu praktičnost pruža CCT memory funkcija, zahvaljujući kojoj lampa pamti poslednje izabranu boju svetla prilikom uključivanja putem zidnog prekidača. Zbog svojih dimenzija od 180x225mm ova zidna lampa je idealna za osvetljenje spavaće ili dnevne sobe.
| Naziv proizvoda: | LED zidna lampa F2083-10Z WH |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | F2083-10Z WH |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






