LED zidna lampa DF4909-10Z YL
3.900,00 RSD
| Jačina | 10W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Izvor svetla | LED |
| Boja svetla | 3000K |
| Boja | Žuta |
| Materijal | Metal + Plastika |
| Dimenzije | d: 41mm, š: 230mm, v: 221mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Zidna lampa Forma DF4909-10Z YL unosi vedrinu i razigranu energiju u svaku dečiju sobu, stvarajući prijatno i maštovito okruženje za igru i odmor. Njena upečatljiva žuta boja daje prostoru svežinu i živost, dok zanimljiv dizajn u obliku zvezde lako privlači pažnju i uklapa se u dečiji ambijent.Sa integrisanim LED izvorom svetla jačine 10W omogućava snažno i ravnomerno osvetljenje prostorije.Emituje toplo belu boju svetla(3000K).Izrađena je od kvalitetne kombinacije metala i plastike, što joj daje dobru izdržljivost uz laganu i praktičnu konstrukciju.Sa dimenzijama 41x230x221 mm, savršeno se uklapa na zid bez zauzimanja dodatnog prostora, a istovremeno predstavlja i dekorativni detalj i funkcionalan izvor svetla.Idealna je za stvaranje toplog, sigurnog i inspirativnog ambijenta u dečijoj sobi.
| Naziv proizvoda: | LED zidna lampa DF4909-10Z YL |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | DF4909-10Z YL |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






