-41%
LED Visilica PL6007-140V
10.900,00 RSD
| Jačina | Max. 140W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Izvor svetla | Integrisani LED |
| Boja svetla | 3000K-6400K |
| Daljinska kontrola | DA |
| Dimabilno na daljinski | DA |
| Boja | Bela |
| Materijal | Metal + Plastika |
| Dimenzije | v: 1200mm, Ø 600mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
PL6007-140V
Kategorije: LED dekorativna rasveta, LED rasveta, LED visilice, Poslednji komadi, Visilice
Oznake: dekorativne led visilice, led dekorativna rasveta, led visilica
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | LED Visilica PL6007-140V |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | PL6007-140V |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






