LED visilica KP4003-135V BK+GD
82.000,00 RSD
| Jačina | Max. 135W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Izvor svetla | Integrisani LED |
| Boja svetla | 3000K-6400K |
| Daljinska kontrola | DA |
| Dimabilno na daljinski | DA |
| Boja | Crna + Zlatna |
| Materijal | Metal + Staklo |
| Dimenzije | v: 1200mm, Ø 500mm, Ø 800mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Nema na zalihama
Šifra proizvoda:
KP4003-135V BK+GD
Kategorije: LED dekorativna rasveta, LED visilice
Oznake: dekorativna led rasveta, led dekorativni luster
Opis
LED visilica Forma KP4003-135V BK+GD sa impresivnim rasporedom kristalnih elemenata unosi čist glamur u vaše prostorije.Jačina od 135W sa integrisanim LED svetlom omogućiče vam dugotrajno i elegantno osvetljenje.Takođe poseduje daljinski upravljač za odabir boje svetla u rasponu od 3000K do 6400K kao i dimovaje,sto omogućava da podesite jačinu svetla vašim potrebama.Zbog svojih dimenzija od 1200xØ500xØ800mm ova visilica je idealna za moderne trpezarije, elegantne dnevne sobe ili kao stilizovani naglasak u vašem prostoru.
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | LED visilica KP4003-135V BK+GD |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | KP4003-135V BK+GD |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






