LED visilica F2605-5V BZ
3.600,00 RSD
| Jačina | 5W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Izvor svetla | Integrisani LED |
| Boja svetla | 3000K |
| Boja | Bronza |
| Materijal | Metal |
| Dimenzije | v: 1200mm, v: 500mm, Ø 30mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
F2605-5V BZ
Kategorije: LED dekorativna rasveta, LED visilice
Oznake: dekorativna led lampa, led dekorativne visilice, led visilica
Opis
LED visilica Forma F2605-5V BZ koja dolazi u boji bronze je jednostavnog i modernog dizajna sa jačinom od 5W sa integrisanim LED svetlom i bojom svetla od 3000K omogućiče vam dugotrajno i elegantno osvetljenje.Zbog svojih dimenzija od 30x1200mm ova visilica je idealna za osvetljenje trpezarije, spavaće ili dnevne sobe.
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | LED visilica F2605-5V BZ |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | F2605-5V BZ |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta









