LED visilica F2053-915V BZ
9.800,00 RSD
| Jačina | 15W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Izvor svetla | Integrisani LED |
| Boja svetla | 4000K |
| Boja | Bronza |
| Materijal | Metal |
| Dimenzije | v: 900mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
F2053-915V BZ
Kategorije: LED dekorativna rasveta, LED visilice
Oznake: led dekorativne visilice, led viseća lampa
Opis
LED visilica Forma F2053-915V BZ koja dolazi u boji bronze je jednostavnog i modernog dizajna sa jačinom od 15W sa integrisanim LED svetlom i bojom svetla od 4000K omogućiče vam dugotrajno i elegantno osvetljenje.Zbog svojih dimenzija od 900mm ova visilica je idealna za osvetljenje trpezarije, spavaće ili dnevne sobe.
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | LED visilica F2053-915V BZ |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | F2053-915V BZ |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta









