LED viseća lampa F2301-20V AM
25.000,00 RSD
| Jačina | 20W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Izvor svetla | Integrisani LED |
| Boja svetla | 3000K |
| Boja | Amber |
| Materijal | Metal + Staklo |
| Dimenzije | š1: 850mm, š2: 920mm, v: 1900mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Visilica Forma F2301-20V AM unosi dozu luksuza i modernog stila u vaš dom. Ova efektna visilica sa integrisanim LED svetlom jačine 20W i prijatne toplo bele boje svetla (3000K) savršen je izbor za prostore kojima želite dodati sofisticiran i moderan pečat. Izrađena od kvalitetnih materijala, visilica kombinuje metal u elegantnoj zlatnoj i crnoj boji sa staklenim kuglama u atraktivnoj amber nijansi. Ovaj kontrast boja i materijala daje visilici jedinstven, luksuzan izgled koji se savršeno uklapa u savremeno uređene enterijere. Sa dimenzijama od 920 x 1900 mm, idealna je za trpezarije, dnevne i spavaće sobe, kao i druge veće prostore kojima želite da dodate upečatljiv dizajnerski element.
| Naziv proizvoda: | LED viseća lampa F2301-20V AM |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | F2301-20V AM |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






