LED viseća lampa F2062-24V SG
13.300,00 RSD
| Jačina | 24W |
|---|---|
| Izvor svetla | Integrisani LED |
| Boja svetla | 4000K |
| Napon | 220-240V |
| Boja | Zlatna |
| Materijal | Metal + Plastika |
| Dimenzije | š: 1200mm, v: 1200mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
F2062-24V SG
Kategorije: LED dekorativna rasveta, LED visilice
Oznake: led dekorativna rasveta, led viseće lampe, specijalna ponuda led visilice, viseća lampa dekorativna
Opis
LED viseća lampa Forma F2062-24V SG koja dolazi u boji zlata,doprinosi modernom izgledu vaših prostorija.Sa jačinom od 24W sa integrisanim LED svetlom i bojom svetla od 4000K omogućiče vam dugotrajno i elegantno osvetljenje.Ovaj model ima dodatne reflektore koji dodatno pojačavaju osvetljenje u vašoj prostoriji.Idealna je za trpezarije, dnevne sobe, spavaće sobe.
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | LED viseća lampa F2062-24V SG |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | F2062-24V SG |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






