LED ugradna lampa LU-09-7 BK
1.600,00 RSD
| Jačina | 7W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Izvor svetla | Integrisani LED |
| Boja svetla | 3000K |
| Boja | Crna |
| Materijal | Aluminijum |
| Dimenzije | Ø 85mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
LU-09-7 BK
Kategorije: LED dekorativna rasveta, LED plafonjere i plafonske lampe
Opis
Ugradna LED lampa Forma LU-09-7 BK sa snagom od 7W sa integrisanim LED izvorom i temperaturom svetla od 3000K pružiće vam snažno osvetljenje. Napravljena je od aluminijuma, bele je boje.Dizajnirana je tako da omogućava usmeravanje svetla po želji, pružajući fleksibilnost u osvetljavanju određenih zona u prostoriji.Zbog svojih dimenzija od Ø85mm ova lampa je diskretna i lako se integriše u bilo koji ambijent.
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | LED ugradna lampa LU-09-7 BK |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | LU-09-7 BK |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






