LED stubić CARLO 800 DECO GY
5.300,00 RSD
| Jačina | 3,5W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Tip grla | 1xGU10 |
| Boja | Siva |
| Materijal | Resin |
| Dimenzije | š: 100mm, v: 800mm, Ø 155mm |
| Stepen zaštite | IP55 |
| Proizvođač | Fumagalli |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
CARLO 800 GY
Kategorije: Fumagalli rasveta, Spoljna rasveta, Stubići
Oznake: fumagalli rasveta, led rasveta, led stubić
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | LED stubić CARLO 800 DECO GY |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | CARLO 800 GY |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | Italija |
Fumagalli rasveta






