LED spoljna lampa S4368 BK
2.500,00 RSD
| Jačina | 2x1W+3W |
|---|---|
| Izvor svetla | Integrisani LED |
| Boja svetla | 4000K |
| Napon | 220-240V |
| Boja | Crna |
| Materijal | Metal |
| Dimenzije | d: 90mm, š: 95mm, v: 160mm |
| Stepen zaštite | IP54 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
S4368 BK
Kategorije: LED Spoljna rasveta, LED Zidne lampe
Oznake: led spoljna lampa, spoljna led rasveta, spoljna rasveta
Opis
Nadgradna spoljna LED lampa Forma S4368 BK sa snagom od 2x1W + 3W sa integrisanim LED izvorom i temperaturom svetla od 4000K pružiće vam snažno i neutralno spoljno osvetljenje.Napravljena je od metala(crne boje) i plastike(providno).Ima IP54 zaštitu što je čini idealnim rešenjem za osvetljavanje spoljnog prostora.Zbog svojih dimenzija od 160x90x95 ova lampa je diskretna i lako se integriše u bilo koji spoljni ambijent.
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | LED spoljna lampa S4368 BK |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | S4368 BK |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






