LED sijalica G9 5W LSF-G9-5
320,00 RSD(320,00 RSD bez PDV)
| Jačina | 5W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Tip grla | G9 |
| Izvor svetla | LED |
| Jačina svetla | 550lm |
| Boja svetla | 3000K, 4000K, 6000K |
| Dimabilna | NE |
| Dimenzije | d: 55mm, š: 15mm |
| Proizvođač | Forma |
| Radni vek | < 30000h |
| Energetska efikasnost | A+ |
| Potrošnja el energije | 5 kWh/1000 |
| Zemlja porekla | N. R. Kina |
Šifra proizvoda:
LSF-G9-5
Kategorije: LED rasveta, LED Sijalice
Oznake: led rasveta, led sijalica, led sijalice
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | LED sijalica G9 5W LSF-G9-5 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | LSF-G9-5 |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






