LED sijalica E27 8W LFB-ST64-8
490,00 RSD
| Jačina | 8W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Tip grla | E27 |
| Izvor svetla | LED |
| Boja svetla | 3000K |
| Jačina svetla | 900lm |
| Materijal | Staklo |
| Dimabilna | NE |
| Dimenzije | d: 142mm, Ø 64mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
| Radni vek | < 30000h |
| Energetska efikasnost | A+ |
| Potrošnja el energije | 8 kWh/1000 |
| Zemlja porekla | N. R. Kina |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
LFB-ST64-8
Kategorije: LED SIJALICE, Sijalice
Oznake: dekorativne led sijalice, led osvetljenje, led sijalica
Opis
LED filament sijalice dolaze u raznim dimenzijama i oblicima i služe kao dekorativni i vizuelni element.
Model Forma LFB-ST64-8 je dekorativna sijalica jačine 8w sa E27 tipom grla i LED izvorom svetla.Daje topao izvor svetla(3000K).Pored toga što osvetljava vaš prostor ova sijalica pruža veoma visoku efikasnost.Takođe ima dug vek trajanja koji iznosi < 30000h.Koristi napon od 220-240V.Kao i sve vrste filament sijalica i ova ide uz rasvetu sa otvorenim grlom poput visilica i lustera kako bi dekorativni efekat bio jos vidljiviji.
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | LED sijalica E27 8W LFB-ST64-8 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | LFB-ST64-8 |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta



