LED sijalica GU10 5W LSF-SMD-5
250,00 RSD(250,00 RSD bez PDV)
| Jačina | 5W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Izvor svetla | LED |
| Tip grla | GU10 |
| Jačina svetla | 430lm |
| Boja svetla | 3000K, 4000K, 6000K |
| Materijal | Plastika |
| Dimabilna | NE |
| Dimenzije | d: 60mm, Ø 50mm |
| Proizvođač | ECO MAX |
| Radni vek | < 30000h |
| Energetska efikasnost | E |
| Potrošnja el energije | 5 kWh/1000 |
Šifra proizvoda:
LSF-SMD-5
Kategorije: LED rasveta, LED SIJALICE, LED Sijalice, Sijalice
Oznake: led rasveta, led sijalica, led sijalice
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | LED sijalica GU10 5W LSF-SMD-5 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | LSF-SMD-5 |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






