LED sijalica GU10 4,5W H.LED.GU10.
990,00 RSD(990,00 RSD bez PDV)
| Jačina | 4.5W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Tip grla | GU10 |
| Izvor svetla | LED |
| Boja svetla | 3000K, 4000K |
| Dimabilna | NE |
| Proizvođač | Fumagalli |
| Radni vek | 25000h |
| Energetska efikasnost | A+ |
| Potrošnja el energije | 4.5 kWh/1000 |
| Zemlja porekla | Italija |
Šifra proizvoda:
H.LED.GU10.4K
Kategorije: Fumagalli rasveta, LED rasveta, LED Sijalice, LED SIJALICE, Sijalice
Oznake: led rasveta, led sijalice
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | LED sijalica GU10 4,5W H.LED.GU10. |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | H.LED.GU10.4K |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | Italija |
Fumagalli rasveta






