LED sijalica G9 3W LSG-G9-3D
420,00 RSD(420,00 RSD bez PDV)
| Jačina | 3W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Zemlja porekla | N. R. Kina |
| Tip grla | G9 |
| Izvor svetla | LED |
| Jačina svetla | 330lm |
| Boja svetla | 3000K, 4000K, 6400K |
| Dimabilna | DA |
| Dimenzije | d: 50mm, Ø 15mm |
| Proizvođač | Forma |
| Radni vek | < 30000h |
| Energetska efikasnost | E |
| Potrošnja el energije | 4 kWh/1000 |
Šifra proizvoda:
LSG-G9-3D
Kategorije: LED rasveta, LED SIJALICE, LED Sijalice, Sijalice
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | LED sijalica G9 3W LSG-G9-3D |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | LSG-G9-3D |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






